Sprawdź samochód przed zakupem!

Oferujemy 3 warianty kontroli w zależności od Twoich potrzeb.

ZAMÓW USŁUGĘ

AUTO START

599

PLN

brutto

poznaj historię auta w oparciu o numer rejestracyjny, VIN oraz datę pierwszej rejestracji

AUTO EKSPERT

auto znajduje się np. w komisie, nie możesz do nas przyjechać? Nie ma problemu, nasz Ekspert sprawdzi samochód na miejscu.

AUTO RAPORT DEKRA

najbardziej kompleksowa kontrola pojazdu. Auto sprawdzone zostanie przez Eksperta DEKRA oraz na stanowisku diagnostycznym przez Diagnostę.

Usługi dotyczą samochodów osobowych, jeżeli chcesz sprawdzić inny pojazd, wejdź na www.motoryzacja.dekra.pl/ekspertyzy-rzeczoznawcze

Usługa jest świadczona przez firmę DEKRA Polska, światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Wybierz najbardziej optymalny wariant
dla sprawdzenia auta używanego

Auto Start

DEKRA

brutto

 • Sprawdzenie pojazdu w bazach danych:

Auto Ekspert

DEKRA

Auto Raport

DEKRA

 • DEKRA – prawie 1 mln wykonanych ekspertyz
 • CEBIA – ponad 100 mln rekordów
 • CEPIK
 • AutoDNA lub CARFAX
 • Pakiet Auto Start
 • Pakiet Auto Ekspert
 • Badanie na stanowisku diagnostycznym (m.in. kontrola zawieszenia, badanie sił hamowania, ocena spalin)
 • Pakiet Auto Start
 • Raport Eksperta DEKRA:*
 • Weryfikacja 150 punktów kontrolnych wg metodologii DEKRA
ZAMÓW USŁUGĘ AUTO EKSPERT
ZAMÓW USŁUGĘ AUTO START
ZAMÓW USŁUGĘ AUTO RAPORT

199

/brutto

699

/brutto

599

/brutto

* Szczegółowy opis usługi i zakres czynności zawiera

pkt 5 regulaminu usługi AED zobacz tutaj

 • Badanie grubości powłoki lakierowej
 • Jazda próbna
 • Raport z badania wraz dokumentacją fotograficzną

*Jeśli po złożeniu zamówienia na realizację usługi AUTO START zdecydujesz się na zamówienie usługi o szerszym zakresie badania (z udziałem Rzeczoznawcy DEKRA) tj. AUTO EXPERT wysokość dopłaty wyniesie 400 zł (brutto)

**Jeśli po złożeniu zamówienia na realizację usługi AUTO START zdecydujesz się na zamówienie usługi o szerszym zakresie badania (z udziałem Rzeczoznawcy DEKRA oraz z badaniem diagnostycznym na Stacji Kontroli Pojazdów), tj. AUTO RAPORT DEKRA wysokość dopłaty wyniesie 500 zł (brutto)

* **

Rozszerz dodatkowo pakiet Auto Start DEKRA

Badanie u Klienta

Badanie na Stacji Kontroli Pojazdów

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów w branży automotive. Nieustanny wzrost kompetencji i obycie z nowościami technologicznym naszych pracowników jest kluczem do sukcesu firmy DEKRA. Sprawdź sam!

Dlaczego warto?

Nieustanny wzrost kompetencji i obycie z nowościami technologicznym jest kluczem do sukcesu firmy DEKRA. Sprawdź sam!

Zapracowaliśmy na zaufanie setek tysięcy Klientów. Jednak nie spoczywamy na laurach i wciąż jesteśmy głodni nowych wyzwań!

Wynegocjujesz najkorzystniejszą cenę auta, unikniesz nieplanowanych kosztów i oszczędzisz swój czas.

25 lat doświadczenia w Polsce

Profesjonalna i niezależna kontrola

Oszędność pieniędzy

Każdego roku wykonujemy ponad 100.000 ekspertyz rzeczoznawczych. W ramach systemu Partner DEKRA współpracujemy obecnie z około 160 Stacjami Kontroli Pojazdów na terenie całego kraju.

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów w branży automotive. Nieustanny wzrost kompetencji i obycie z nowościami technologicznym naszych pracowników jest kluczem do sukcesu firmy DEKRA. Sprawdź sam!

Przegląd auta był przeprowadzony szybko i sprawnie, nie mam żadnych zarzutów co do pracy diagnostów.

Szczerze polecam.

Katowice

Piotr L.

Polecam! Rzetelnie przeprowadzony przegląd stanu technicznego samochodu i do tego w dobrej cenie.

Kraków

Alicja K.

Kraków

Same plusy - fachowa obsługa, brak kolejki, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Na pewno wrócę.

Bogumił D.

Dlaczego warto?

Nieustanny wzrost kompetencji i obycie z nowościami technologicznym jest kluczem do sukcesu firmy DEKRA. Sprawdź sam!

Zapracowaliśmy na zaufanie setek tysięcy Klientów. Jednak nie spoczywamy na laurach i wciąż jesteśmy głodni nowych wyzwań!

Wynegocjujesz najkorzystniejszą cenę auta, unikniesz nieplanowanych kosztów i oszczędzisz swój czas.

25 lat doświadczenia w Polsce

Profesjonalna i niezależna kontrola

Oszędność pieniędzy

Każdego roku wykonujemy ponad 100.000 ekspertyz rzeczoznawczych. W ramach systemu Partner DEKRA współpracujemy obecnie z około 160 Stacjami Kontroli Pojazdów na terenie całego kraju.

Jak to działa?

1

2

3

Dostajesz od nas mail z potwierdzeniem terminu, miejsca i linkiem do płatności

Wypełniasz formularz na stronie www

Kupujesz samochód i chcesz go sprawdzić przed ostateczną decyzją

W Stacji Kontroli Pojazdów sprawdzamy samochód i odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące jego stanu technicznego

4

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda Auto Raport DEKRA?

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda raport kliknij tutaj.

Co zawiera Auto Raport DEKRA?

- kompletne informacje na temat modelu i wersji badanego pojazdu (m.in. rodzaj i pojemność, moc silnika, rodzaj skrzyni biegów, typ nadwozia);

- wyniki weryfikacji pojazdu w bazach danych;

- wyniki pomiarów grubości powłoki lakierowej oraz głębokości bieżnika opon;

- wyniki oględzin pojazdu z zewnątrz podczas, których kontroli poddane jest: oświetlenie, zderzaki, drzwi, koła, błotniki, pokrywy, szyby oraz dach/rama boczna;

- wyniki oględzin pojazdu wewnątrz podczas, których kontroli poddana jest: konsola tunelu środkowego, deska rozdzielcza, ogólny stan bagażnika;

- wyniki oględzin komory silnika podczas, których kontroli poddany jest m.in.: układ hamulcowy, układ wspomagania kierownicy, poziomy płynów i oleju, wsporniki, układ elektryczny, układ dolotowy powietrza;

- wyniki oględzin podwozia pojazdu podczas, których kontroli poddany jest: stan techniczny zawieszenia, stan techniczny układu kierowniczego, stan techniczny opon i hamulców/klocków/tarcz) oraz zespół napędowy;

- wyniki badania na stanowisku diagnostycznym;- dokumentację fotograficzną ze wskazaniem zauważonych braków i usterek technicznych.

Co weryfikuje się podczas jazdy próbnej?

- pracę silnika od momentu rozruchu, pracę na biegu jałowym przy zimnym i ciepłym silniku, rozwijanie mocy, możliwych drgań silnika i odgłosów;

- pracę układu przeniesienia napędu, w tym działanie sprzęgła i skrzyni biegów.

- układ chłodzenia silnika oraz działanie wentylacji i klimatyzacji czy szczelności nadwozia;

- oświetlenie zewnętrzne pojazdu;

- stan układu kierowniczego (utrzymanie kierunku jazdy, stateczność, luz kierownicy) i całego zawieszenia w warunkach drogowych, tj. m.in. działania amortyzatorów, układu.

Czy sprawdzacie samochody wszystkich marek?

Weryfikujemy wszystkie samochody. Jednak od tej reguły mogą pojawić się wyjątki wynikające m.in. z braku możliwości wykorzystania urządzeń diagnostycznych. Te ograniczenia dotyczą głównie starszych pojazdów.

Czy raport stanu samochodu dostanę od razu po wykonanej usłudze?

Po wykonaniu wszystkich czynności przypisanych do wybranego pakietu oraz po z po zakończeniu adiustacji przez Rzeczoznawcę Weryfikatora AutoRaport DEKRA zostanie przygotowany w formie dokumentu PDF i przesłany na wskazany podczas składania zamówienia e-mail.


Istnieje również możliwość jego wydrukowania i przekazania bezpośrednio przez Pracownika DEKRA, jednak również po zakończeniu koniecznej adiustacji Rzeczoznawcy Weryfikatora.

Jakie dokumenty muszę mieć przy sobie?

Potrzebny jest jedynie dowód rejestracyjny pojazdu.

Ile czasu trwa taki przegląd?

Na wykonanie oceny stanu technicznego prosimy zarezerwować 2 godziny.

Czy weryfikacja stanu technicznego Auta Raport DEKRA jest możliwa dla samochodu ciężarowego?

Badania stanu technicznego usługi AUTO RAPORT DEKRA nie obejmują samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony. Badania samochodów ciężarowych wykonujemy w ramach naszych pozostałych usług rzeczoznawczych. Zgłoszenia prosimy składać na: ekspertyzy@dekra.pl

Eksperci DEKRA radzą!

Artykuły motoryzacyjne

Czy możemy uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, kiedy kupujemy używany samochód?

Wiosną panuje szczyt sezonu na rynku samochodów używanych. Jednak jeśli odpowiednio wcześnie rozejrzymy się na np. na giełdach online, możemy jeszcze skorzystać z niskich, zimowych cen. Niemniej, aby po dokonaniu zakupu uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, warto zwrócić uwagę na kilka punktów. Czytaj więcej..

Jak myć samochód zimą?

Jeśli podczas jesiennozimowej chlapy chcemy jeździć czystym samochodem, musimy częściej odwiedzać myjnię. Jednak kierowcy powinni unikać mycia samochodu, gdy mróz osiąga dwucyfrowe liczby. Eksperci DEKRA ostrzegają, że przy takich warunkach pogodowych istnieje niebezpieczeństwo, że drzwi przymarzną, a lakier samochodu ucierpi. Czytaj więcej..

Jak zwiększyć bezpieczeństwo na drogach wszystkich użytkowników ruchu?

Niedostateczne oddzielenie stref ruchu jest przyczyną wielu wypadków, do których dochodzi między rowerzystami i samochodami oraz między rowerzystami i pieszymi, ostrzegają eksperci DEKRA z zakresu badania wypadków. Czytaj więcej..

Bezpieczna jazda zimą – porady ekspertów

Przy temperaturze poniżej 4 stopni Celsjusza należy dostosować prędkość jazdy, by mimo śniegu, lodu i gołoledzi panować nad pojazdem. Na śliskich drogach kierujący samochodami muszą się liczyć niebezpieczeństwem wpadnięcia w poślizg, ostrzegają rzeczoznawcy DEKRA z zakresu badań wypadków drogowych. Czytaj więcej..

Jak przygotować auto na wiosnę?

Po zimie nasz samochód zasłużył sobie na wiosenną kurację. Gruntowne odświeżenie auta sprawi, że znowu będzie błyszczeć i zachowa swoją wartość. Czytaj więcej..

Przygotowanie motocykla do sezonu. Co sprawdzić, zanim wyjedziemy na drogę?

Po zimowym przestoju wielu motocyklistów nie może się doczekać rozpoczęcia sezonu na jednoślady. Zanim jednak wyjedzie się w trasę, warto ponownie zapoznać się z obsługą swojego sprzętu. Czytaj więcej..

Co o nas piszą?

Kraków

Bogumił

Jestem zadowolony! Po przeglądzie auta dużo łatwiej było mi podjąć decyzję, czy ten zakup to będzie dobrą inwestycją. Panowie diagności udzielili mi wszystkich potrzebnych informacji.

Piotr

Katowice

Przegląd auta był przeprowadzony szybko i sprawnie, nie mam żadnych zarzutów co do pracy diagnostów. Szczerze polecam.

Tomasz

Kraków

Polecam! Rzetelnie przeprowadzony przegląd stanu technicznego samochodu i do tego w dobrej cenie.

Co myślą klienci?

Polecam!

Rzetelnie przeprowadzony przegląd stanu technicznego samochodu i do tego w dobrej cenie.

Jestem zadowolony!

Po przeglądzie auta dużo łatwiej było mi podjąć decyzję, czy ten zakup to będzie dobrą inwestycją. Panowie diagności udzielili mi wszystkich potrzebnych informacji.

Skawina

Filip

Dobrze wydane pieniądze! Dzięki sprawdzeniu stanu samochodu byłem świadomy wszystkich kosztów naprawy usterek i prawdziwej wartość pojazdu. Dodatkowo obsługa bardzo miła i umiała wytłumaczyć kwestie techniczne takiemu laikowi jak ja.

Michalina

Zakopane

Panowie konkretni i rzeczowi, przegląd przeprowadzony dokładnie i uczciwie. Polecam wszystkim, którzy dbają o bezpieczeństwo i chcą być pewni wartości auta przed zakupem.

Andrzej

Wieliczka

Same plusy - fachowa obsługa, brak kolejki, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Na pewno wrócę.

Panowie konkretni i rzeczowi, przegląd przeprowadzony dokładnie i uczciwie. Polecam wszystkim, którzy dbają o bezpieczeństwo i chcą być pewni wartości auta przed zakupem.

Michalina

Zakopane

Skawina

Filip

Dobrze wydane pieniądze! Dzięki sprawdzeniu stanu samochodu byłem świadomy wszystkich kosztów naprawy usterek i prawdziwej wartość pojazdu. Dodatkowo obsługa bardzo miła i umiała wytłumaczyć kwestie techniczne takiemu laikowi jak ja.

Same plusy - fachowa obsługa, brak kolejki, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Na pewno wrócę.

Andrzej

Wieliczka

Kontakt

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą jak najszybciej.

Dobierz najlepszą opcję dla Ciebie. Zadzwoń lub podaj swoje dane